}

Bodrum Express Lines

Marmaris

Marmaris

Ekleyen


Muğla’nın cennetlerinden olan Marmaris her yıl onbinlerce yerli ve yabancı turisti misafir ediyor. Bir defa gelenin bir daha ayrılmak istemediği cennette tatil yapacaksınız bu tanıtım yazısını okumanızı tavsiye ediyoruz. Doğal limanı, palmiye ağaçları ile süslenmiş kıyı şeridi ve mimarisi ile mükemmel bir tatil beldesidir. Marmaris’te yer alan koyları gezmek için bile uzun bir zaman dilimi gerekiyor. Birbirinden güzel koyları dilerseniz tekne turları aracılığıyla dilerseniz karadan gezebilirsiniz. Günübirlik yararlanabileceğiniz otellerin yanı sıra uzun soluklu tatiller içinde birbirinden güzel oteller mevcut.
Gezerken cennet böyle bir yer olmalı diyebileceğiniz, her gezdiğiniz köyü , her gördüğünüz koyu ile Marmaris’in tepeleri sarıp sarmalayan çam ağaçlarına bayılacaksınız.  Burada birçok doğa sporunu yapmanız mümkün.  Doğa, spor, eğlence, huzur adına bütün beklentilerinizi karşılayabilecek tatil beldesi siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.
Marmaris’te arzu ederseniz Dünya mutfağından yemekler bulabilirsiniz. Birbirinden lezzetli yöresel yemekleriyle,  tatiliniz de damak zevkinize uygun her çeşit yiyecek bulabilirsiniz. Ayrıca burası çok hareketli bir gece hayatına sahip.  Barlar sokağında yoğunlaşan mekanların tadını çıkarabilirsiniz.

 

Bunu Paylaşın